Beli Mugri

Wi-Fi Zonë

  • Adresa: Kej i Revolucionit p.n.
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7496 км

  • Telefon 2: 078 447991
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Mapa

Спорниот закон за зелени пазари нема да се примени, уверува министерот за економија Крешник Бектеши. Тој вели дека одложувањето на примената значи дека Владата ...
сите 48 | | | веќе видена

Се зголемиле платите во Македонија, покажуваат статистиките. Просечната месечна исплатена нето-плата по вработен во август 2019 година изнесува 25.127 денари. ...
сите 97 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj