Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апарати за домаќинство - продавници
 • Гифт-шоп
 • Порцелан - производство и трговија
 • Стакло - стаклени производи и трговија
 • Клима-уреди и климатизација
 • Градинарски Алати, Опрема И Механизација
 • Угостителска Опрема
 • Пијалаци - Алкохолни - Трговија
 • Сувенири
 • Компресори - Трговија И Дистрибуција
 • Пили - Моторни
 • Косилки За Трева
 • Телефони - Продавници
 • Играчки - Продавници
 • Компјутерска Опрема И Хардвер - Трговија
 • Аудио-Видео Опрема - Трговија И Продавници
 • Пластика - Пластични Производи
 • Пумпи И Опрема За Пумпи
 • Медицински Апарати И Опрема
 • Наводнување - Опрема И Изведување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бела техника - продавници во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Атва Хом Центар


 • Адреса: Дејан Војвода 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Бисер импорт


 • Адреса: Егејска 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Електро партнер


 • Адреса: Дејан Војвода 10
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Ин-Илиоски


 • Адреса: Бул.Туристичка лам.2/А, лок.7
 • Место: Охрид

Плодин Трејд


 • Адреса: Карпош Војвода б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Ст


 • Адреса: Рашанец 50, Лескоец
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Технобела


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Технополис


 • Адреса: Јане Сандански 64
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Универзал 90


 • Адреса: 7-ми Ноември 43
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Мапа

Во капацитетот ќе се произведуваат пластични амбалажи за хемиската, градежната и за други индустрии. Вредноста на проектот е проценета на 7,5 милиони евра. ...
сите 28 | | | веќе видена

На 17.7.2019 година во Охрид, претседателот на Стопанската комора на Македонија, Бранко Азески, оствари работна средба со раководството на „Костал Груп“, ...
сите 18 | | | веќе видена

Според оценката на раководителите на деловните субјекти од областа на градежништвото, индикаторот на доверба во второто тримесечје од 2019 година е повисок за ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи