Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апарати за домаќинство - продавници
 • Клима-уреди и климатизација
 • Компјутерска опрема и хардвер - трговија
 • Електрика
 • Сувенири
 • Електроматеријали, Делови, Инструменти И Опрема
 • Аудио-Видео Опрема - Трговија И Продавници
 • Метални Сталажи
 • Осветлување - Продавници
 • Стакло - Стаклени Производи И Трговија
 • Угостителска Опрема
 • Греење - Апарати И Опрема
 • Апарати За Домаќинство - Резервни Делови
 • Декоративни Предмети
 • Порцелан - Производство И Трговија
 • Апарати За Домаќинство - Поправки И Сервиси
 • Алати - Електричен
 • Парни Котли
 • Алати - Рачен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бела техника - продавници во Куманово

Вети Трејд


 • Адреса: Карл Маркс 2
 • Место: Куманово

Дејности:

кујни - опрема

Елмат


 • Адреса: Веселин Маслеша 27
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7863 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Еуро тулс


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 20/3 лок.5
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 00:30 до 19:00 • Саб од 08:30 до 17:00

Магнет Сервис


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 60
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

ММ-Ал


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 40
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

Стена


 • Адреса: Моша Пијаде 14
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Техноманија


 • Адреса: Гоце Делчев 70
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Фишор електроник 2


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 52
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Чако


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Мапа

Нова турска инвестиција во зоната во Скопје. Балканлар пластик почнува со градба на својата фабрика во Бунарџик. Инвестиција од 7,5 до 10 милиони евра. Во ...
сите 34 | | | веќе видена

Реализираните приходи во државниот буџет во 2018 година се за 8,8 милијарди денари повисоки во однос на претходната 2017 година или за 5% повисоки, додека ...
сите 36 | | | веќе видена

На 17.7.2019 година во Охрид, претседателот на Стопанската комора на Македонија, Бранко Азески, оствари работна средба со раководството на „Костал Груп“, ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи