Баже Клучар Гравер

Дозволено за миленичињаЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

  • Адреса: Јордан Мијалков 3 (Железничка)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: центар, на 50 метри до НЛБ Банка, на раскрсница во правец кон Клинички Центар

  • Телефон 2: 02 3238544
  • Факс: 02 3238544
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568813735_82.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Клучар - Гравер Баже постои на пазарот повеќе од 30 години. Стручниот тим може да се пофали со долгогодишно искуство, семејна традиција и како доказ за ова, нашиот вработен Горан Кратовалиев се здоби со лиценца за ОВЛАСТЕН СУДСКИ ВЕШТАК во областа на клучарството, прв и засега единствен во Македонија.

Клучар - Гравер Баже нуди:

Најсовремена цилиндрична влошка

Врвна безбедност, гарантирано функционирање и прецизна изработка според највисоките меѓународни технолошки стандарди се гаранција за долгогодишно работење и ефикасна заштита.

KESO e бренд со над 400 патенти и деловни партнери во 25 држави во светот, својата иновативност и компетентност ја потврдува уште од 1963 година.

Нашата филозофија - ЕДЕН КЛУЧ ГИ ОТВОРА СИТЕ ВРАТИ - не само што ви помага да го поедноставите секој ден, туку ви овозможува целосен надзор на тоа какви овластувања има секој сопственик на клуч и кои врати ги отвора. Гарантираме врвна безбедност, заштита, долг животен век и исклучителна практичност.

KESO механичките, мехатронските и електронските цилиндрични влошки ги исполнувааат највисоките барања за безбедност, заштита и практичност. KESO обезбедува иновативност, квалитет и долготрајни решенија за сите видови згради.

Цилиндричната влошка KESO е најсовремена цилиндрична влошка, направена, патентирана и изработена во Швајцарија. Врвната безбедност, одличното функционирање и прецизноста на изработка, според највисоките меѓународни технолошки стандарди се гаранција за долгогодишно и ефикасно работење. Ако секогаш сте посакувале вашиот дом, вашето семејство или вашата фирма да бидат во најдобри раце, сега е тоа можно.

Omega е најновиот KESO систем, кој обезбедува највисок степен на безбедност. И цилиндерот и клучот се плод на висока технологија и исклучителна швајцарска прецизност.

KESO Omega клучевите имаат највисок степен на заштита против копирање. На располагање има голем број комбинации, кои се основа на сите KESO системи, овозможена е и надградба, односно интеграција на сите досега развиени системи во новиот KESO Master System.

Примарни дејности:
• Изработка на клучеви
• Продажба и поправка на брави за врати, ормари, бироа, каси, сефови и банкомати
• Продажба на ПТТ сандачиња, сигурносни брави, сигурносни катанци, касети за пари и клучеви
• Изработка на натписи
• Отварање на заклучени каси, сефови и банкомати
• Сервис на веќе монтирани брави и каси

Нашите артикли се со проверен квалитет:
-TITAN - Словенија
-KESO – Швајцарија
-MUL-T-LOCK - Израел
-CORBIN - Италија
-SECUREMME - Италија
-IFAM - Шпанија
-KALE - Турција
-GEZE – Германија AGB - -Италија

Квалитетна и брза услуга, професионален пристап кон зададените задачи и задоволни клиенти!
повеќе
15%заштеда
Цена со ДДВ:440 ден.374 ден.

Odbojnik za vrata

Цена со ДДВ:1.880 ден.

AGB SCUDO 5000

Цена со ДДВ:3.600 ден.

TITAN T-200

Цена со ДДВ:4.250 ден.

Sigurnosen katanec CORBIN

Цена со ДДВ:960 ден.

Tropalo za vrata

Цена со ДДВ:440 ден.

Okce za vrata SECUREMME

Цена со ДДВ:2.120 ден.

Kaseta za kluchevi

Цена со ДДВ:1.050 ден.

Titan Brava 2,5cm

Цена со ДДВ:790 ден.

Letecka sharka

Цена со ДДВ:1.850 ден.

Dalechinsko DITEC


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи