Баже Клучар Гравер

Дозволено за миленичињаЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

  • Адреса: Јордан Мијалков 3 (Железничка)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: центар, до Мала Станица

  • Факс: 02 3238544
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Клучар - Гравер Баже постои на пазарот повеќе од 25 години. Стручниот тим може да се пофали со долгогодишно искуство, семејна традиција и како доказ за ова, нашиот вработен Горан Кратовалиев се здоби со лиценца за ОВЛАСТЕН СУДСКИ ВЕШТАК во областа на клучарството, прв и засега единствен во Македонија.

Примарни дејности:
• Изработка на клучеви
• Продажба и поправка на брави за врати, ормари, бироа, каси, сефови и банкомати
• Продажба на ПТТ сандачиња, сигурносни брави, сигурносни катанци, касети за пари и клучеви
• Изработка на натписи на алуминиум, месинг, плексиглас и пластика
• Отварање на заклучени каси, сефови, возила и банкомати
• Сервис на веќе монтирани брави и каси

Нашите артикли се со проверен квалитет:
• TITAN - Словенија
• ASSA ABLOY - Шведска
• KESO - Швајцарија
• MUL-T-LOCK - Израел
• CORBIN - Италија
• SECUREMME - Италија
• IFAM - Шпанија
• KALE - Турција
• GEZE - Германија

Квалитетна и брза услуга, професионален пристап кон зададените задачи и задоволни клиенти!
повеќе

Постови

Baze Klucar Graver / Баже Клучар Гравер's cover photo

Photos from Baze Klucar Graver / Баже Клучар Гравер's post

NIE MISLIME ZA VASHATA BEZBEDNOST , A VIE ?😊

Zlatna Kniga

10% попуст на сите производи: клучеви, брави, катанци, ПТТ сандачиња, изработка на натписиПреземи ...

Photos from Baze Klucar Graver / Баже Клучар Гравер's post

Bidete vo prednost , zashtiten profil, 5 klucha, letuvajte so zadovolstvo 😎

Сушанто Рој

Silca Spa

@Silca we are proud to produce Your Keys.

Photos from Baze Klucar Graver / Баже Клучар Гравер's post

Cilindri so specifichen profil na kluch🛡.Standardot i Kvalitetot sekogash se vo moda. 😎Bidi fraer ...

MarketKonekt.com

Сигурносен катанецВиди го производот на МаркетКонект 👉 https://bit.ly/2Gs2Ifk
15%заштеда
Цена со ДДВ:440 ден.374 ден.

Odbojnik za vrata

15%заштеда
Цена со ДДВ:4.250 ден.3.613 ден.

Sigurnosen katanec CORBIN

Цена со ДДВ:960 ден.

Tropalo za vrata

Цена со ДДВ:440 ден.

Okce za vrata SECUREMME

Цена со ДДВ:2.120 ден.

Kaseta za kluchevi

Цена со ДДВ:1.050 ден.

Titan Brava 2,5cm

Цена со ДДВ:790 ден.

Letecka sharka

Цена со ДДВ:1.850 ден.

Dalechinsko DITEC


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи