Баукон Бауцентар Тракон

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.172 бр.1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: пат кон Мала Речица

  • Телефон 2: 078 661669
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581604225_26.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Баукон Бауцентар работи на мало и големо со трговија на градежни материјали.

Нашиот асортиман опфаќа:
-Сипорекс блокови (Thrakon)
-Фасадни системи (Thrakon)
-Бои и лакови (Thrakon)
-Микроцемент (Thrakon)
-Хидроизолација (Thrakon)
-Лепаци за плочки и фуги (Thrakon)
-Гипс картон и производи од гипс

Материјали за термоизолација:
-Стиропор
-Стиродур
-Стаклена волна (Isover)
-Камена волна (Isover)

Работиме исклучиво со најклавитетни материјали од Европско потекло.
Наша мисија е да градиме дологорочна релација со нашите клиенти, бидејќи нашите производи се со висок квалитет.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи