Баукит

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Александар Македонски б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км

  • Телефон 2: 070 355413
  • Факс: 02 2535099
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Баукит е компанија чија основна дејност е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман.

Производи:
• Гарден црева
• Скали
• Скелиња
• Тркала
• Машини и алат за плочки
• Рачен алат
• ПФТ
• Кутии за алат
• Вентилација
• Гарден програма
• Декоративни елементи
• Силикони, лепила, поликолори
• ХТЗ опрема
• Транспортни колички за товар
• Сталажи и полици
• Штрафовска роба, сајли, ланци
• Електричен алат
• Системи за сува градба

Во моментот Баукит Груп е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина.

Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
повеќе

Постови

Photos from Baukit Grup's post

Пристигнаа нови количини на машините за плочки од Сигма од 66цм, 75цм, 77цм, 90цм, 129цм, 129цм(клик ...

Photos from Baukit Grup's post

Ново во Баукит Груп: Сет кутија со алат 26 парчиња + гратис Толсен капче.

Photos from Baukit Grup's post

Пристигнаа нови модели на машини за плочки Сигма.155ЦМ СЕРИЈА ХЛ 012Ц1 СИГМА156ЦМ 3 МАКС 003Ф4M С ...

Baukit Grup's cover photo

Photos from Baukit Grup's post

Баукит Груп е фирма формирана во 2010 год која се занимава со продажба на скали, скелиња, рачен алат ...

Photos from Baukit Grup's post

Пристигнаа нови модели на кутии за алат од полскиот Патрол, повелете во нашиот продажен салон.

Photos from Baukit Grup's post

Пристигна нова количина на алуминиумски скелиња од Krause од моделите стабило 10 и стабило 50, овие ...

Photos from Baukit Grup's post

Сезоната пристигна, голем избор на молеро-фарбарска опрема и опрема за зидари,фасадери. Повелете во ...
39%заштеда
Цена со ДДВ:82.600 ден.49.973 ден.

СКЕЛЕ АЛУМ. ПРОТЕЦ ХС 4.8М 920027 К ...

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.900 ден.2.730 ден.

СКАЛА АЛУМ. НА СКЛОПУВАЊЕ ЅЗ-001

23%заштеда
Цена со ДДВ:51.900 ден.39.963 ден.

Алум. скеле на скопување ПРОТЕК ХС ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:8.490 ден.7.200 ден.

СКАЛА АЛУМ. ТРОДЕЛНА 3*7 ЦОРДА СО Ф ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.790 ден.2.510 ден.

СКАЛА АЛУМ. 6 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126245 ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.450 ден.3.105 ден.

СТАТОР Д6-3 СО ПИН

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.390 ден.2.151 ден.

СКАЛА АЛУМ. СОЛИДИ 5 126238

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.890 ден.1.701 ден.

СКАЛА АЛУМ. 4 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126221 ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:3.290 ден.3.060 ден.

РОТОР ПФТ

6%заштеда
Цена со ДДВ:479.000 ден.449.000 ден.

МАШИНА ЗА МАЛТЕРИСУВАЊЕ ПФТ Г4 СМАР ...

Цена со ДДВ:9.490 ден.

СКАЛА АЛУМ. ТРОДЕЛНА 3*9 ЦОРДА СО Ф ...

Цена со ДДВ:3.490 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА СТРУЈА 3000В ЗБ-Е ...

Цена со ДДВ:19.690 ден.

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ДИЗЕЛ / КЕРОЗИН 2 ...

Цена со ДДВ:2.890 ден.

КОЛИЧКА ЖЕЛЕЗНА ЗА ТОВАР 200КГ 1125 ...

Цена со ДДВ:2.790 ден.

КОЛИЧКА ЖЕЛЕЗНА ЗА ТОВАР 200КГ 1175 ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи