Bakalnica


 • Place: Skopje


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620216738_34.png?t=true&w=300&h=300


  ЗА РАБОТИ ШТО НЕ СЕ КУПУВААТ ВО МАРКЕТ

  Бакалница е е-продавница каде што на едно место можете да најдете млечни и месни производи, вина и деликатеси произведени на традиционален начин во домашни услови од мали домашни производители.

  Сите производи се природни, со богат и уникатен вкус, најчесто правени по стари рецепти пренесувани од колено на колено, но понекогаш се и резултат на вешто експериментирање на наши луѓе посветени на правење кулинарски чуда од локални состојки.

  Мисија и визија

  БАКАЛНИЦА има мисија да го промовира уживањето во домашни и локални производи, со што ги поддржуваме малите македонски производители.

  Продаваме храна во која искрено се вложуваат наши луѓе на луѓе кои знаат да го ценат нивниот труд и да уживаат во префинетоста на тоа што го јадат.

  Нарачки и достава

  Во моментов работиме само на територијата на Скопје. Нарачките се примаат во текот на целата недела, а се доставуваат во вторник и во петок, по 18 часот.
  more

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel