B Mali


  • Address : Cano Pop Ristov 28
  • Place: Kavadarci
  • Distance: ≈10763 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00
  • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Угаснати печките на Еуроникел, или попознат како кавадаречки Фени. Поради огромните трошоци за електрична енергија, донесена е одлука да запре производствениот ...
сите 68 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel