Авто Дамбо

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Борис Трајковски 2 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00Фото и видео галерија

Авто Дамбо е сервис со повеќе од 10 години искуство во вршење на автомеханичарски услуги на секаков тип автомобили - мултибренд!

Авто Дамбо врши и декарбонизација на возила.
повеќе

Постови

SAT: Dekarbonizacija

Ekipa emisije SAT po prvi put na ekranu otkriva da li je dekarbonizacija mit ili istina. U saradnji ...

Photos from Dekarbonizacija - АВТО ДАМБО's post

Photos from Dekarbonizacija - АВТО ДАМБО's post

Photos from Dekarbonizacija - АВТО ДАМБО's post

AVTO DAMBO SKOPJE

Photos from Dekarbonizacija - АВТО ДАМБО's post

Photos from Dekarbonizacija - АВТО ДАМБО's post

NOVO VO AVTO DAMBOOZONERSKO CISTENJE NA VNATRESNOSTA I KANALNIOT KLIMA SISTEM SO OZONEROT NA MAGNET ...

Photos from Dekarbonizacija - АВТО ДАМБО's post

Photos from Dekarbonizacija - АВТО ДАМБО's post

AVTO DAMBONA VEKE DOBRO POZNATA LOKACIJA
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи