Авто Дамбо

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Борис Трајковски 2 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00Фото и видео галерија

Авто Дамбо е сервис со повеќе од 10 години искуство во вршење на автомеханичарски услуги на секаков тип автомобили - мултибренд!

Авто Дамбо врши и декарбонизација на возила.
повеќе
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи