Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Automobile clubs and associations-test centers

New driver


 • Address : ul.142 br.1
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMSM Avto Moto Sojuz na Makedonija


 • Address : M.T.Gologanov 51
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

АМСМ денес е современа организација која обединува повеќе од 20 различни видови на услуги на едно место, секоја креирана за да Ви обезбеди безгрижни патувања.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351588_92.png?t=true&w=300&h=300

Avto Ispiten Centar


 • Address : Pero Nakov 108-A/1-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Ispiten Centar-Aerodrom


 • Address : bul.Jane Sandanski 82 kat 1 lok.80
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Ispiten Centar-Cair


 • Address : Stiv Numov 3 lok.22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Ispiten Centar-Centar


 • Address : Albert Ajnstajn 7 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Ispiten Centar-Karpos


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 80 lok.20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drivers Association - Exam Centre (Здружение на возачи - Испитен центар)


 • Address : ASNOM 13 (Mosa Pijade)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IC Sovremen vozac


 • Address : Proletereski Brigadi 1
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IC Sovremen vozac


 • Address : ASNOM 1
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IC Sovremen vozac


 • Address : 11-ti Septemvri b.b.
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IC Sovremen vozac


 • Address : 8 Septemvri 20
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ispiten centar-Strumica


 • Address : Leninova 44-37
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New driver


 • Address : Ilindenska 298
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soobrakaen ispsiten centar AM


 • Address : Novacki Pat 18
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Top drive


 • Address : JNA 60
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Top driver


 • Address : Goce Delcev 50
 • Place: Kratovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Top driver


 • Address : Joakim Osogovski 166
 • Place: Kriva Palanka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пазарот на приватно здравствено осигурување ќе доживее значителен подем, а се повеќе компании ќе пројават интерес дополнително да ги осигуруваат своите ...
сите 68 | | | веќе видена

По неколку години успешна работа на македонскиот пазар, повеќе од 50.000 задоволни корисници и секојдневно унапредување на своите производи, финансиското ...
сите 7 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 36 | | | веќе видена

Инвестициите во човечки капитал се подеднакво важни како и капиталните инвестиции. Верувам дека инвестирањето во луѓе е од витално значење за благосостојбата ...
сите 47 | | | веќе видена

Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија (АФД) денес преку Зум платформата, ќе оддржи презентација за постигнатите резултати од годишното ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонија е 57. земја во светот по извоз на електрична енергија, од којшто во 2019-та година заработи 39.015.000 долари или над 26% повеќе во однос на 2018-та ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel