Радиус (100км)

Аутохакк-АБ


  • Адреса: Цветан Димов 147
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км


Фото и видео галерија

Друштво за трговија и услуги АУТОХАКК - АБ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје е генерален застапник за цела Македонија на турски филтри за автомобили ONFIL.

- Моторни масла EXEN , CASTROL, ADINOL, ARAL, TOTAL

- Единствени во Македонија за предница ORJIN

Резервни делови за OPEL, VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA, SEAT, BMW, MERCEDES, PEUGEOT, CITROEN, FORD.

Останати делови:


- Термостат
- Водни пумпи
- Диск плочки
- Спони
- Јабучици
- Ребрасти и линиски каиши
- Затегачи
- Шајбни
- Ребрасти сетови
- Сетови за квачило
- Дихтунзи
- Лагери
- Семеринзи

И уште многу други резервни делови со светски познати брендови и со најповолни цени.

повеќе

Постови

Thermostats

Untitled Album

KWP Vodni pumpi za site vidovi evropski vozilaVW - AUDI - BMW - MERCEDES - PEUGEOT - CITROEN - REN ...

Autohakk's cover photo

Timeline Photos

New memeber of Autohakk 🚗🚗🚗

Los 40 México

#Viral40 Para los amantes de los auto, armado de motor V8 en cámara rápida.

Photos from Autohakk's post

Quality above all

Mobile Uploads

#ONFIL #FILTER

Photos from Autohakk's post

New arrival #ONFIL #FILTER
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи