Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Audio - video equipment - repair
 • Electrical appliance - repairs
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Audio - video equipment - repair in Kumanovo

Astra servis


 • Address : Doktor Ribar 14
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Break: Mon-Fri 14-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Pionir


 • Address : Oktomvriska Revolucija 22-A
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektroindustriski servis


 • Address : bul.3-ta Makedonska Udarna Brigada 88
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liman Azizi


 • Address : Josko Ilievski 41
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sas-kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути Граѓаните кои струјата ја користат рационално за потребите во домаќинствата, не треба да стравуваат од можни ценовни шекови. Повисоки ...
сите 50 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата, задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, заедно со министерката за ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Поради тоа што инфлацијата паѓа побрзо од очекуваното и поради влошените економски прогнози, пазарите ќе бараат индиции за тоа кога ...
сите 31 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 153 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel