Атва Кичен бар


 • Адреса: Магистрален пат Кичево-Охрид
 • Место: Кичево
  Фото и видео галерија

  Опремен во ултра модерен стил, следејќи ги најновите трендови во ентериерното уредување. Главна цел е комбинација на прекрасна природа, надополнета во современ уникатен простор за максимално уживање на посетителите.

  Објектот е во склоп на Atva Residence Hotel.

  Уживајте во одличното кулинарство и во маестралните коктели и пијалоци.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи