Атва


  • Адреса: бул.Ослободување 16
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7850 км
Дејности:

ресторани


  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00
    Нед од 10:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Атва ресторан направен во модернистички стил подготвен да одговори на сите Ваши потреби.Располагаме со дневен клуб ресторан со летна тераса.

Секогаш подготвени за ваша беспрекорна прослава
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи