Atlantik DOOEL

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 103
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7846 км
  • Lokacioni: на главниот пат во Визбегово

  • Telefon 2: 02 3125257
  • Faksi: 02 3125257
  • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e4323c7422000f7f9075757f34469106.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Atlantik është kompani që merret me blerjen, importin dhe eksportin e frutave dhe perimeve të freskëta. Blerjen e bën me shumicë dhe pakicë.

Në kuadër të firmës është dhe magazina që disponon me frigoriferë me teknologjinë më bashkëkohore sipas standardeve botërore për pjekje të bananeve dhe hapësirë për magazinim të frutave dhe perimeve. Kemi parkun tonë të automjeteve dhe kryejmë dërgesa me shumicë të frutave dhe perimeve në dhe jashtë Maqedonisë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

BANANA - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

KIWI - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

TANGERINE- Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

LEMON - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

CHERRY - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

STRAWBERRY - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

CHESTNUT - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

POTATO - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ONION - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

GARLIC YOUNG - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ONION YOUNG - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

WATERMELON - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

EGGPLANT - Wholesale

Retail Price - VAT Included:Ask for price

CARROTS - Wholesale


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj