Атлантик ДООЕЛ

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала 103 (Качанички пат)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Локација: на главниот пат во Визбегово

  • Телефон 2: 02 3125257
  • Факс: 02 3125257
  • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e4323c7422000f7f9075757f34469106.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Атлантик е компанија која се занимава со откупување, увезување и извезување на свежо овошје и зеленчук. Откупот се врши на големо и мало.

Во склоп на фирмата е и магацин кој располага со комори со најсовремена технологија по светски стандарди за зреење на банани и простор за складирање на овошје и зеленчук. Располагаме со сопствен возен парк и вршиме достава на големо на овошје и зеленчук во и надвор од Македонија. 
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи