АТД преводи


  • Адреса: Пајко Маало 17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Покрај кафана Стара куќа

  • Телефон 2: 071 279129
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1390813622_31.jpg?t=true&w=300&h=300


АТД - Преводи ги нуди следниве преводи по: Бугарски, Хрватски, Српски, Албански, Германски, Англиски, Полски, Руски, Чешки, Шведски и останати јазици.

Преведениот документ кој е верен на оригиналот се заверува (со потпис и печат) од страна на овластениот судски преведувач и тој е валиден документ кој го содржи преведен оригиналниот текст.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи