Astra servis


  • Adresa: Doktor Ribar 14
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7862 км

  • Telefon 2: 078 412166
  • Faksi: 031 412166
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Од четврток јавните комунални водоводни претпријатија ќе добијат поевтина цена на електрична енергија која ќе им биде обезбедена преку „ЕСМ продажба“ и ќе им ...
сите 111 | | | веќе видена

ЈСП „Скопје“ на 25 октомври годинава склучило договор со македонска компанија за набавка на гориво со фиксна цена од 100 денари за литар плус ДДВ,пишува ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Се подготвува совршена бура на светските пазари на дизел, предупредуваат експерти. Капацитетите за рафинирање се тесни, а залихите се ...
сите 22 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj