Радиус (100км)

Астра м.с.

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Александар Урдаревски 9-В
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9155 км
  • Локација: Бутел 1, над Макпетрол

  • Телефон 2: 078 219528
  • Факс: 02 2657759
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 16:00Слика од локација
Фирмата е основана под името Астра м.с. и успешно работи од 1991 година.
Специјализирани сме за сите нови и половни делови на возилата од гамата на ОПЕЛ.


Автосервисот Астра м.с. нуди :

- Нудиме комплетна услуга која содржи дијагностика и сервисирање на вашето возило.
- Продажба и замена на нови и половни резервни делови од целата програма на ОПЕЛ возилата.
- Решавање на механичарски и компјутерски дефекти
на сите возила од програмата на ОПЕЛ.
- Половни Опел возила кои се во одлична возна состојба.

Вршиме продажба и на Моторните масла PAKELO

Нудиме брз и квалитетен сервис, со добро обучен кадар !
НАЈКОНКУРЕНТНИ ЦЕНИ - ПРОВЕРЕТЕ!

Нашиот професионален и коректен однос, придонесе нашите клиенти со голеа доверба и задоволство да соработуваат со нашата компанија.
повеќе

Постови

Ferris

立刻變黑🤦🏿‍♂️得咗🤣

Opel Servis - Astra MS

Timeline Photos

Photos from Opel Servis - Astra MS's post

Opel Servis - Astra MS's cover photo

Timeline Photos

Photos from Opel Servis - Astra MS's post

Timeline Photos

Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи