Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ashensorë dhe eskalatorë - riparim
 • Ashensorë dhe eskalatorë
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Objekte banimi dhe afariste - menaxhim dhe mirëmbajtje
 • Kompresorë - tregëti dhe shpërndarje
Повеќе филтриПомалку филтри

Ashensorë dhe eskalatorë - riparim по градови

Gostivar Kumanovë Manastir Ohër Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ashensorë dhe eskalatorë - riparim

Lift inzhinering


 • Adresa: Kosta Novakoviq 7 lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Prodhimi, shitja, instalimi dhe servisimi i ashensoreve, shkalleve levizese dhe pajisjeve shtese.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522402452_0.jpg?t=true&w=300&h=300

Lift kom


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 48-b-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lift majstor servis


 • Adresa: Hristo Tatarçev 1 lam.1 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liftas


 • Adresa: Todor Panica 5/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lifttech/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limeks liftovi


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 79-a 1/34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maklift


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 3-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mebo 2012


 • Adresa: Bul.Turistiçka 2-a/6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega liftovi


 • Adresa: Rr.6 nr.5, f.Milladinovcë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599465234_06.png?t=true&w=300&h=300

Moveo trejd


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novako


 • Adresa: Orce Nikollov 142/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Omega Lift


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 9/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima lift


 • Adresa: Bul.ASNOM 36 lok.5-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade konçar liftovi


 • Adresa: Hristo Tatarçev 91-b-2/16 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sezal


 • Adresa: Vlladimir Komarov 1-a llam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Firma SEZAL është e formuar në vitin 1990. Nga dita e formimit punon me sukses në servisimin, riparimin e ashensorëve të vjetër dhe montimin e ashensorëve të rinjë. Sezal është përfaqësues i autorizuar i firmave MAK PUARSA – Spanjë dhe SHINDLER – Zvicërr.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387896268_39.gif?t=true&w=300&h=300

Superelevator


 • Adresa: Alpi 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tin Elevator


 • Adresa: rr.1 nr.211, Idrizovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7864 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unikat lift


 • Adresa: Vatasha 2
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar ashensorë


 • Adresa: Finska p.n., lok.40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дури 62 отсто од вкупниот број македонски домаќинства користат дрва за греење, 29 отсто користат електрична енергија, а само осум проценти се приклучени на ...
сите 35 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj