Lift majstor servis


 • Adresa: Hristo Tatarçev 1 lam.1 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Servis Liftkom


  • Adresa: rr.202 nr.9, l.Goce Delcev
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7861 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554368755_33.png?t=true&w=300&h=300

  Mega liftovi


  • Adresa: Rr.6 nr.5, f.Milladinovcë
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7867 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599465234_06.png?t=true&w=300&h=300
  Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Sezal


  • Adresa: Vlladimir Komarov 1-a llam.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

  Firma SEZAL është e formuar në vitin 1990. Nga dita e formimit punon me sukses në servisimin, riparimin e ashensorëve të vjetër dhe montimin e ashensorëve të rinjë. Sezal është përfaqësues i autorizuar i firmave MAK PUARSA – Spanjë dhe SHINDLER – Zvicërr.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387896268_39.gif?t=true&w=300&h=300
  Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë

  Lift inzhinering


  • Adresa: Kosta Novakoviq 7 lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

  Prodhimi, shitja, instalimi dhe servisimi i ashensoreve, shkalleve levizese dhe pajisjeve shtese.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522402452_0.jpg?t=true&w=300&h=300

  Дефинитивно престанува да постои Еуростандард банка, а нејзиниот имот ќе се распродава и од тоа ќе се наплатуваат пари со кои потоа ќе се обесштетуваат ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Се ближи католичкиот Божиќ и Нова година, а сточарите во Македонија се во голема неизвесност дали и по која цена ќе ги продадат јагнињата. Дополнително, и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Во серијалот компании кои вложуваат во своите вработени, разговараме со Елена Лазова, која во моментов раководи со маркетинг секторот во семејната компанија, ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Поранешниот ракометен репрезентативец Наумче Мојсоски е првата одлука за нов директор во новиот владин мандат, а сега Државната комисија за спречување на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj