Art print studio

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 254499
  • Faksi: 02 3063194
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655295188_53.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Art Print Studio është themeluar në vitin 2004.

Angazhimi i kompanisë prej vetë fillimit bazohet në zvogëlimin e shqetësimit tek klientët, nëpërmjet gjetjes së produkteve të kërkuara nga industria e printimit në një vend.

Ai është proces ku nevojitet një zhvillim studiues në shumë sfera të jetës dhe një proces afatgjatë i studimit të cilësisë së aktiviteteve të tyre ku ata veprojnë.

Në fund të vitit 2013, hodhëm në treg Web to Print Solution (Solucion printimi nëpërmjet uebit) nëpërmjet të cilave zgjidhja ueb mund të zgjidhet si produkt dhe dizajn me aktivitet specifike, të dizajnohen dhe nëpërmjet studios së thjeshtë grafike online dhe të paguhet direkt në ueb me një dërgesë falas.

P.S. Sajti do të jetë në dritën e duhur në periudhën nga 01 Maj deri 1 Shtator 2014, për shkak të sasisë së produkteve dhe çmimeve.

Urdhëroni dhe binduni.

Veçojmë një pjesë të gamës tonë:

Reklama të printuara/Produkte reklamimi:

Vizitkarta mbi 25 lloje, Llak UV, foli të arta, të shtancuara në forma, të dukshme, të plastifikuara me foli 3D, Plastifikim me shkëlqim ose mat, Fletushka, dosje, broshura,, ngjitëse, Qese letre, zarfe, diploma, certifikata, Memo blloqe, fletore, karta, Regjistrues të Printuar, kalendarë, , Dosje për prezantim, facoleta të lagështa, freskues për automjete, deklaracione, Etiketa për Verë, Etiketa për Veshje, Etiketa për Produkte, Door Henger, Uoblerë, Libra, Disertacione doktorature, magjistratura, Kopertinë e trashë lidhëse, Kartolina, Flamuj, Shërbime printimi, primin dhe punim të bilbordeve, materialeve reklamuese, printim të bluzave dhe tekstilit, printim mbi plastikë, printim posteri dhe foto. Punim i reklamave ndriçuese 3D me shkronja, NCR,

Libra:
Kopertina librash, magjistraturash, doktoraturash, gazeta zyrtare, me kapak të trashë ose të hollë me teknikën e vjetër libri t'ju lërë përshtypje. Qepje me dorë, gazë e imët, forcim me tyl, koshicë metali sipas dëshirës, Haplast sipas dëshirës, trashësia e ngjitjes 2 mm, stemë e rrumbullakët, foli e artë ose vulë sitë.

Ambalazhe:

Kuti kartoni për çanta, ambalazhe për barna, ambalazhe për produkte konditore, ambalazh i mirë ushqimesh.

Produkte speciale:
Kartela plastike, Hologram, foli argjendi. ari. bakri dhe lloje të tjera, drita të përhime, foli 3D, lak UB selektiv, magnete me plastifikim, Magnet me lak UV. Magnete me foli 3D. Magnete sipas formës tuaj me logo ose forma të tjera( sigurisht çmim më i mirë) Art Pëlhurë, Riprodhim të veprave artistike në Art Pëlhurë dhe punime plus nga artisti, Blerje speciale dhe brendim të autobusëve privatë, Mbajtës posterësh, banerë, banerë Rrol-up.

Përpunim: Shtampim, rrotullim, kapje, ngjitje, vendosje të folisë së artë

Printim digjital:

Brendim të automjeteve, vitrinave, flamujve, ngjitje e foreksit, pleksiglas, llamarinë, punim i konstruksioneve të hekurit dhe montim i reklamave ndriçuese me diode LED (kurseni 9/1), investimi ju kthehet për 7 muaj deri 12 muaj. Printim ceradash, foli PVC, fletë ngjitëse, deklaracione, ricivim.
Banerë për prezantim dhe panaire: banerë Rroll-up,

Speciale: vetëm ballon me ajër të pastër

Speciale: Huazim dhe shitje të siti light rotacione

Brendim i hapësirave të brendshme me foli PVC dhe plastifikat të mbrojtur , gamë e madhe pikturash


Vulë sitë: Stilolapsa, filxhanë, gota, bluza…

Speciale: Punim në Art Pëlhurë vepra pikture me vepra tuaja apo të tjera artistike të tërhequra në rama blinder, llakim dhe përpunim artistik i të njëjtave

Gjithmonë shërbim cilësor


Kërkesat më komplekse janë sfidë, urdhëroni.
Ju mirëpresim.

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj