Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
 • Tetovë
 • Tirana
 • Strugë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Sofia
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fakultete
 • Universitete
 • Institute
 • Akademi
 • Kolegje
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Trajnime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Arsim i lartë

UEJL Administrata e BiznesitKategoritë:

fakultete

UEJL-Rektorati


 • Adresa: Ilindeni 335
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

fakultete

Universiteti i Europës Juglindore


 • Adresa: Ilindeni 335
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Akademia Maqedone e Shkencave dhe Arteve


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Akademia Ushtarake Gjeneral Mihajllo Apostollski


 • Adresa: Vasko Karangelleski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

fakultete

Akademia e filmit


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

Akademia për Gjykatës dhe Prokurorë Publik Pavel Shatev


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 12 llam.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

Kategoritë:

akademi

BAS Biznis Akademija Smilevski


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 111-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

fakultete, akademi

BAS-Instituti për MenaxhmentKategoritë:

fakultete

ECPD Instituti Rajonal për Studime Zhvillimore


 • Adresa: Jordan Mijallkov 30/1 (Zhelezniçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

universitete

Euro Kolexh


 • Adresa: Done Bozhinov 41
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

fakultete

FON-Univerziteti i parë privat


 • Adresa: JNA p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

fakultete, universitete

FON-Univerziteti i parë privat


 • Adresa: Bul.Kiro Gligorov 5 (Vojvodina)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

FON-Univerziteti i parë privat


 • Adresa: Ellka Jankova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км

Kategoritë:

universitete

Fakultet për teknologji informatike dhe komunikimi


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

Fakultet për turizëm dhe mikëpritje


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fakultete

Fakulteti Bioteknik


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

Kategoritë:

fakultete

Fakulteti Ekonomik


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 9-V
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

fakultete

Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj