Радиус (100км)

Арриктон порта

ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.Кочо Рацин 42
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Спроти ОУ Димитар Миладинов

  • Телефон 2: 070 361241
  • Факс: 02 3296915
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Добро изведените работи и врвниот европски квалитет стануваат одлична препорака за нови клиенти.

Ние сме застапници за ARRIKTON, THIRAL, SERPAL-алуминиумски, панелни и сигурносни врати И GOTSIS-дрвени внатрешни и надворешни сигурносни врати од Грција.
Целосните каталози можете да ги погледнете на www.arrikton.gr, www.thiral.gr, www.serpal.gr и www.gotsis.gr


До денес, значајно проширување на продажната мрежа преку отворање на повеќе продажни салони, ширење на дистрибутерската мрежа, промоции и нови модели во континуитет.

Испорака со наши возила и монтажа од страна на стручни екипи поради поефикасно опслужување на клиентите-далеку поквалитетно од ангажирање надворешни подизведувачи.

Закажете деловна средба со нашите експерти. Дознајте ги предностите за деловна соработка со нашата компанија. Бидете и вие еден од многуте задоволни клиенти.

За нарачка над 10 влезни или 30 внатрешни врати следи екстра попуст.

Касите на вратите се изведувааат со димензии по нарачка до 50cm.

Нашиот контакт email: arriktonporta@hotmail.com
повеќе

Постови

Montirani vrati na objekti

Montirani vrati na objekti

Montirani vrati na objekti

Montirani vrati na objekti

Interior Doors

Timeline Photos

's cover photo

Interior Doors

Security Doors

7%заштеда
Цена со ДДВ:42.000 ден.39.000 ден.

Надворешни сигурносни пантографски ...

9%заштеда
Цена со ДДВ:19.990 ден.18.100 ден.

Внатрешни пантографски врати

Цена со ДДВ:77.000 ден.

Надворешни врати со стакло од рачна ...

Цена со ДДВ:67.000 ден.

Надворешни врати од рачна изработка

6%заштеда
Цена со ДДВ:19.700 ден.18.500 ден.

Внатрешни врати Arrikton

4%заштеда
Цена со ДДВ:45.000 ден.43.000 ден.

Надворешни врати Arrikton

Цена со ДДВ:37.000 ден.

Внатрешни врати од рачна изработка

Цена со ДДВ:200 ден.

Пелети


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи