Аркус дизајн

ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Веле Марков 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Хром

  • Факс: 02 3230209
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Аркус дизајн е компанија специјализирана за графички дизајн и производство на печатени матерјали со врвен квалитет. Денес печатницата нуди целосна услуга од креативен дизајн преку висококвалитетно печатење до професионална доработка на производите.

Работење со строга посветеност на квалитетот за да создадеме производ кој на нашите клиенти ќе им помогне и самите да го направат својот бизнис.

Нашата деловна политика е ориентирана кон задоволување на најсофистицираните барања на клиентите, со строга определба за задржување на квалитетот во она што го работиме.

Имплементираниот систем за управување со квалитет и животна средина ISO 9001и ISO14001ја потврдува нашата посветеност на подобрување на квалитетот на работата со крајна цел , задоволување на барањата и потребите на нашите клиенти.

Нашата палета на производи опфаќа: брошури, каталози, летоци, списанија, календари, етикети, квалитетна картонска амбалажа и секаков вид на материјал кој може да се изработи на офсет технологија.
повеќе

Постови

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи