Аркус дизајн

ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Веле Марков 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: Хром

  • Факс: 02 3230209
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519220986_24.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Аркус дизајн е компанија специјализирана за графички дизајн и производство на печатени матерјали со врвен квалитет. Денес печатницата нуди целосна услуга од креативен дизајн преку висококвалитетно печатење до професионална доработка на производите.

Работење со строга посветеност на квалитетот за да создадеме производ кој на нашите клиенти ќе им помогне и самите да го направат својот бизнис.

Нашата деловна политика е ориентирана кон задоволување на најсофистицираните барања на клиентите, со строга определба за задржување на квалитетот во она што го работиме.

Имплементираниот систем за управување со квалитет и животна средина ISO 9001и ISO14001ја потврдува нашата посветеност на подобрување на квалитетот на работата со крајна цел , задоволување на барањата и потребите на нашите клиенти.

Нашата палета на производи опфаќа: брошури, каталози, летоци, списанија, календари, етикети, квалитетна картонска амбалажа и секаков вид на материјал кој може да се изработи на офсет технологија.
повеќе
Цена со ДДВ:79 ден.

Троделен sиден календар

Цена со ДДВ:2.400 ден.

100 Запалки U117

Цена со ДДВ:1.500 ден.

100 Запалки класик

Цена со ДДВ:1.500 ден.

100 Моливи

Цена со ДДВ:2.200 ден.

100 Пенкала Линк

Цена со ДДВ:2.300 ден.

100 Пенкала Натур

Цена со ДДВ:1.800 ден.

100 Пенкала Лео

Цена со ДДВ:5.000 ден.

100 Б2 постер-календари

Цена со ДДВ:12.900 ден.

100 А3 деск планери (50 листа)

Цена со ДДВ:4.000 ден.

200 Триаголник-календари

Цена со ДДВ:14.500 ден.

500 подметачи за чаши

Цена со ДДВ:21.600 ден.

300 Кутии со мемо ливчиња

Цена со ДДВ:16.500 ден.

300 Тефтери А5 (50 листа)

Цена со ДДВ:19.500 ден.

300 Тефтери (60 листа)

Цена со ДДВ:44.800 ден.

300 Б5 нотеси (100 листа)


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи