Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Archives
 • Archiving documents-physical and electronic
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Archives

State Archives of Macedonia-Tetovo (Drzaven arhiv na Makedonija-Tetovo)


 • Address : Cvetan Dimov 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Archives of RM PO Prilep (Arhiv na RM PO Prilep)


 • Address : Aleksandar Makedonski 134
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Archives of Macedonia (Arhiv na Makedonija)


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Archives of city Skopje (Arhiv na Grad Skopje)


 • Address : Moskovska 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhiv na Kumanovo


 • Address : Goce Delcev 25
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Business Information Systems/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Historical Archive


 • Address : Sane GJorgjiev 35
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Historical Archive


 • Address : bul.1-vi Maj 55
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inbox


 • Address : ul.32 br.15, nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7860 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kontego


 • Address : ul.1551, br.11-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Kontego DOOEL is a well-established physical and electronic data and document management center.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1496926383_22.jpg?t=true&w=300&h=300

State Archives of Macedonia, Strumica


 • Address : 27-mi Mart 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Archives of Macedonia-Veles


 • Address : Naum Naumovski Borce b.b
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

archives

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 64 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 22 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
сите 28 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel