Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Жива-фарм 1


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 7
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈23 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин - Моја Аптека 3


 • Адреса: Благој Ѓорев 193
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈24 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 1


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 7
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈22 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 2


 • Адреса: Благој Ѓорев 105
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈23 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин 4


 • Адреса: Благој Ѓорев 85/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈23 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магна фарм 2


 • Адреса: Димитар Влахов 30
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈22 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:30 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Магна Фарм


 • Адреса: Димитар Влахов 5
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈22 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 15:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Херба


 • Адреса: Ј.Х.Џинот 5
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈22 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цито фарм


 • Адреса: Димитар Влахов 57/11
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈22 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:30 • Саб - Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
сите 2 | | | веќе видена

Иста фирма, ист нарачател – „Пуцко петрол“ со години како да е екслузивен снабдувач со горива за Комунална хигиена. Компанијата од Пласница ги добива буквално ...
сите 22 | | | веќе видена

Сугестиите и ставовите на наднационалните институции како ЕЦБ или ММФ секако дека одат во насока на рестриктивна даночна политика, со поголемо зафаќање на ...
сите 25 | | | веќе видена

Руската инвазија на Украина значително ги наруши глобалните земјоделски пазари во 2022 година. Русија и Украина беа главни извозници на житарки, пченица, ...
сите 83 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи