Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Bitola
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Appellate courts

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Primary court-Tetovo (Osnoven sud-Tetovo)


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Administrative court (Upraven sud)


 • Address : Orce Nikolov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apelacionen sud-Stip


 • Address : General Mihailo Apostolski 18
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Appeals Court - Bitola (Apelacionen sud-Bitola)


 • Address : bul.1-vi Maj 63
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Appeals Court-Gostivar (Apelacionen sud-Gostivar)


 • Address : Zivko Brajkovski 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Appellate Court-Skopje (Apelacionen sud-Skopje)


 • Address : bul.Krste Misirkov 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Basic Court Skopje 1 - Misdemeanor Court (Osnoven sud Skopje 1-Oddelenie za prekrsoci)


 • Address : bul.Goce Delcev b.b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Constitutional Court of RM (Ustaven sud na RM)


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osnoven sud


 • Address : Leninova b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7895 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osnoven sud


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7880 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court (Osnoven sud)


 • Address : Nikola Karev 4
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Berovo (Osnoven sud-Berovo)


 • Address : Kej Mladina b.b.
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7966 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Bitola (Osnoven sud-Bitola)


 • Address : bul.1-vi Maj b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Delcevo (Osnoven sud-Delcevo)


 • Address : bul.Makedonija b.b.
 • Place: Delcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Gevgelija (Osnoven sud-Gevgelija)


 • Address : Dimitar Vlahov 2
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Gostivar (Osnoven sud-Gostivar)


 • Address : Zivko Brajkovski 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Kavadarci (Osnoven sud-Kavadarci)


 • Address : Nov Belgrad 16
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7928 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Kicevo (Osnoven sud-Kicevo)


 • Address : bul.Osloboduvanje 17
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Kratovo (Osnoven sud-Kratovo)


 • Address : Josif Daskalov b.b.
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primary Court - Kriva Palanka (Osnoven sud-Kriva Palanka)


 • Address : Joakim Osogovski 142 (Marsal Tito)
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7899 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 64 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 22 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel