Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апарати за домаќинство - продавници
 • Гифт-шоп
 • Порцелан - производство и трговија
 • Стакло - стаклени производи и трговија
 • Клима-уреди и климатизација
 • Градинарски Алати, Опрема И Механизација
 • Пијалаци - Алкохолни - Трговија
 • Сувенири
 • Компресори - Трговија И Дистрибуција
 • Пили - Моторни
 • Косилки За Трева
 • Угостителска Опрема
 • Телефони - Продавници
 • Играчки - Продавници
 • Компјутерска Опрема И Хардвер - Трговија
 • Пластика - Пластични Производи
 • Пумпи И Опрема За Пумпи
 • Аудио-Видео Опрема - Трговија И Продавници
 • Медицински Апарати И Опрема
 • Наводнување - Опрема И Изведување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Апарати за домаќинство - продавници во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Атва Хом Центар


 • Адреса: Дејан Војвода 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Бисер импорт


 • Адреса: Егејска 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Електро партнер


 • Адреса: Дејан Војвода 10
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Ин-Илиоски


 • Адреса: Бул.Туристичка лам.2/А, лок.7
 • Место: Охрид

Плодин Трејд


 • Адреса: Карпош Војвода б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Ст


 • Адреса: Рашанец 50, Лескоец
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Технобела


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Технополис


 • Адреса: Јане Сандански 64
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Универзал 90


 • Адреса: 7-ми Ноември 43
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Хан


 • Адреса: Гоце Делчев 94
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Мапа

,,Капиталните инвестиции во Пелагонискиот регион се приоритет број еден.Само во ресорот транспорт реализираме педесетина проекти или инвестиции од 146 милион ...
сите 15 | | | веќе видена

Ќе се скенираат сите пратки кои стигаат во земјава. Веќе проверката нема да се врши рачно. Царината ќе ја засили контролата на стоката која се внесува од дргуи ...
сите 17 | | | веќе видена

Граѓаните велат дека сегашниот минималец кој е нешто повисок од 200 евра е премал за покривање на животните трошоци, со оглед на фактот дека цените растат, и ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи