Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Audio-video pajisje - tregti dhe shitore
 • Klimatizues dhe klimatizim
 • Trotinete - elektrike
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Qelq - Produkte Prej Qelqi Dhe Tregti
 • Porcelan - Prodhim Dhe Tregti
 • Gastronomi - Pajisje
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Gift-Shop
 • Ndriçim - Shitore
 • Sanitari
 • Kuzhina Dhe Elemente Për Kuzhinë
 • Elektrikë
 • Shporeta - Prodhim Dhe Tregti
 • Plastikë - Produkte Plastike
 • Fotografi - Pajisje Dhe Materiale Fotografike - Tregti
 • Telefona - Shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Aparate për amvisëri - dyqane në Shkup

Agrotehna 1


 • Adresa: Ivan Kozarov 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Agrotehna 11


 • Adresa: Mirce Acev 2 lok.1 dhe 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Agrotehna 2


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 59-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Agrotehna 5


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Agrotehna 7


 • Adresa: Kosta Novakoviq 14 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Am elektroniks


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 57-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Askom


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 22 lok.5 (Stiv Naumov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Barak


 • Adresa: Ismail Kadare 37 (Rifat Burxheviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Beka trejd


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Beko ltd


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Beko ltd


 • Adresa: Dimitar Turimanxhoski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

Best selekshn


 • Adresa: Dame Gruev 7, Gradski zid blloku 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Bimbo Mio


 • Adresa: Rr.20 nr.120, Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Bio Domestik


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 10/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Mapa

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj