Анитерм

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Црвена Скопска Општина 10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: кај Црквата Св. Димитрија, спроти Министерство за транспорт и врски

  • Телефон 2: 070 337675
  • Факс: 02 3214888
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0598570068951ffd8b088362b3a0fad5.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Анитерм е компанија која нуди современи технолошки и еколошки решенија во областа на климатизацијата.

Анитерм е овластен застапник на американската фирма INVENTOR, за Македонија и во секое време го имаме целокупниот нивен асортиман од производи за климатизација. Анитерм е и овластен сервисер на италијанската компанија RHOSS за Македонија и Косово.

Услуги:
• Планирање на инфраструктура
• Имплементација
• Пост-продажна поддршка
• Развој на решенија на барање на корисниците

Компанијата е основана во 2002 година. Долгогодишното искуство на основачите во областа на климатизацијата ја прави нашата компанија конкурентна на пазарот. Стручните лица од нашата компанија се секогаш расположени за соработка. Ќе ви ја понудиме најдобрата варијанта која ќе ги задоволи вашите барања, соглано со можноститe. Можете да добиете детална анализа на производите, предлози и оптимални решенија кои ќе ја направат вашата работна и животна околина пријатно место за работа и живеење.

Со нашата изведба добивате ефикасни, квалитетни и долготрајни решенија за вашите домови, канцеларии и индустриски објекти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи