Анитерм

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Црвена Скопска Општина 10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: кај Црквата Св. Димитрија, спроти Министерство за транспорт и врски

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637934709_46.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата АНИТЕРМ е основана во 2005 година како компанија за изведба и продажба на софистицирани системи за греење и ладење.

Од самиот почеток АНИТЕРМ е овластен застапник на познатата американска компанија Inventor за Р. Македонија. Со нашето долгогодишно искуство во областа на климатизација добивате изведба на долготрајни, ефикасни и квалитетни решенија за Вашиот дом, канцеларија или пак индустриски објект.
Ние нудиме современи технолошки, еколошки и економично исплатливи решенија кои се во чекор со современите светски трендови. Нашите уреди се од висока енергетска класа А, со што се постигнува поголема ефикасност и помала потрошувачка, додека фреоните се од строго еколошки карактер во склад со најновите регулативи за заштита на озонската обвивка.

Кај нас во секое време може да се обратите за изведба и одржување на:

- Системи за централно греење и ладење (чилери, фенкојлери, сплит и каналски системи)
- Топлински пумпи
- Геотермални пумпи
- Системи за вентилација
- Парно инсталации

Покрај тоа нашата палета на производи вклучува:

- Inventor сплит и мулти сплит инвертер клима уреди
- Inventor прочистувачи на воздух
- Топлински пумпи
- Чилери
- VRV системи
- Клима комори
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи