Animal-Vet


 • Adresa: Pllaçkovica 221
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7518 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  Pet Vet Aerodrom


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 61
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

  Pet-Vet Aerodrom është një ambulancë veterinare për kafshët shtëpiake.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8d070815fdbecccc2707b6fcb4f17be7.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreVizita shtëpiakeFëmijët janë të mirëseardhur

  Vet Svet


  • Adresa: Nikola Trimpare 27
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00 • D nga 11:00 deri më 15:00

  Gjithçka për kafshën tuaj në qendër të Shkupit. Klinika veterinare, pesë dyqane dhe së shpejti një dyqan në internet me shpërndarjen në shtëpinë tuaj.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1612357486_08.png?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  Dr. Naletoski


  • Adresa: rr.1244, Gjorçe Petrov 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  Kontrola klinike dhe terapi, vakcinime, dehelmitizim, intervenime kirurgjikale...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/be705b45fcb264b118ce88ecb9fc1f82.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Ultravet


  • Adresa: Gemixhiska 123/a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1632728823_97.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Врз основа на неревидираните финансиски извештаи за првите шест месеци од 2022 година Шпаркасе Лизинг Доо Скопје оствари силни перформанси во сите сегменти на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Државниот завод за ревизија (ДЗР) на својата веб-страница го објави конечниот ревизорски извештај од извршената ревизија на успешност на тема „Ефикасност на ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj