Англиски-Магдалена Костовска


 • Адреса: Востаничка 73-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
  Фото и видео галерија

  Магдалена Костовска - судски преведувач
  Постојан судски преведувач од англиски на македонски и обратно (дипломиран преведувач и член на Здружението на преведувачи на РМ) врши превод на секаков вид документи:
  • Уверенија
  • Дипломи
  • Изводи
  • Договори
  • Потврди итн.

  Дополнителни услуги:
  • Стручни преводи од повеќе области
  • Стручно читање (proofreading)
  • Приватни часови по англиски јазик за деца и возрасни
  • Подготовка за матурски испит по англиски и македонски јазик
  • Подготовка за меѓународните испити за познавање на англиски јазик IELTS, TOEFL, FCE, APTIS преку индивидуални часови приспособени на вашите потреби

  Локација 1: ул. „Востаничка“ бр. 73а, 1000 Скопје
  Локација 2: ул. „Козле“ бр. 168б, 1000 Скопје

  Задолжително претходно јавување на: 078/450-458 или контакт преку e-mail: magi.velevska@gmail.com

  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи