Англиски-Магдалена Костовска

ПаркингДозволено за миленичињаЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Востаничка 73-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575449957_97.png?t=true&w=300&h=300


  Постојан судски преведувач од англиски на македонски и обратно (дипломиран преведувач и член на Здружението на преведувачи на РМ) врши превод на секаков вид документи:

  • Уверенија
  • Дипломи
  • Изводи
  • Договори
  • Потврди итн.

  Дополнителни услуги:

  • Стручни преводи од повеќе области
  • Стручно читање (proofreading)
  • Приватни часови по англиски јазик за деца и возрасни
  • Приватни часови по македонски за странци
  • Подготовка за матурски испит по англиски и македонски јазик
  • Подготовка за меѓународните испити за познавање на англиски јазик IELTS, TOEFL, FCE, APTIS преку индивидуални часови приспособени на вашите потреби

  Локација: ул. „Востаничка“ бр. 73а, 1000 Скопје

  Задолжително претходно јавување на: 078/450-458 или контакт преку e-mail:

  kostovska.translation@gmail.com
  magi.velevska@gmail.com
  повеќе
  Мапа
  Купони

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи