Андреј компани

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Ванчо Прке б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: во центарот

  • Телефон 2: 078 381103
  • Факс: 032 386235
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00
    Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759164_04.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Андреј Компани нуди голем и разновиден избор на велосипеди, детски играчки и бебешка опрема со преку 5000 видови кој секојдневно се надополнуваат.

Застапници сме за повеќе европски брендови од кои најпредпознатлив е брендот CHIPOLINO за бебешка опрема, како и за три брендови кој бележат експанзија во квалитетот и асортиманот на своите производи, а тое се PILSAN, DEDE, DOLU.

Нашата компанија е формирана 1998 г. Почетоците се во продавница од 18м2, a динамиката на растот на компанијата е задоволителна, така да денес располагаме со повеќе од 300 м2 продажен центар во строгиот центар на градот Штип, и повеќе од 2000 м2 магацински простор за големопродажба. Поседуваме два продажни салони во строгиот центар на Штип, еден за бебешка опрема од 180 м2,како и за детски играчки од 160 м2.

За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години, повелете во Андреј Компани!
повеќе
50%заштеда
Цена со ДДВ:890 ден.445 ден.

Шах

43%заштеда
Цена со ДДВ:4.990 ден.2.800 ден.

Трактор на педала со приколка

32%заштеда
Цена со ДДВ:1.500 ден.1.016 ден.

Кош

28%заштеда
Цена со ДДВ:20.890 ден.14.990 ден.

Chipolino Malta

25%заштеда
Цена со ДДВ:20.000 ден.15.000 ден.

Пантер Џип 12V

21%заштеда
Цена со ДДВ:3.990 ден.3.125 ден.

Pavillo Шатор за 4 лица

20%заштеда
Цена со ДДВ:3.590 ден.2.872 ден.

Pavillo Шатор за 2 лица

19%заштеда
Цена со ДДВ:5.200 ден.4.200 ден.

CHIPOLINO ТРОТИНЕТ СО МУЗИКА И ПАРЕ ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:6.000 ден.5.250 ден.

Шатор 68014

Цена со ДДВ:770 ден.

Голф сет (Miceky Mouse, Spiderman)

Цена со ДДВ:5.535 ден.

Pavillo Шатор за 3 лица

Цена со ДДВ:2.099 ден.

CHIPOLINO ТРОТИНЕТ - CROXER EVO

Цена со ДДВ:1.599 ден.

Chipolino тротинет KIDDY EVO

Цена со ДДВ:490 ден.

Алат сет

Цена со ДДВ:1.690 ден.

Chipolino Ќенгур за бебе Дино

Цена со ДДВ:3.490 ден.

Chipolino Smarty 2 во 1 трицикал и ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи