Андреј компани

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Ванчо Прке б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: во центарот

  • Телефон 2: 078 381103
  • Факс: 032 386235
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:30
    Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1469454023_48.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Андреј Компани нуди голем и разновиден избор на велосипеди, детски играчки и бебешка опрема со преку 5000 видови кој секојдневно се надополнуваат.

Застапници сме за повеќе европски брендови од кои најпредпознатлив е брендот CHIPOLINO за бебешка опрема, како и за три брендови кој бележат експанзија во квалитетот и асортиманот на своите производи, а тое се PILSAN, DEDE, DOLU.

Нашата компанија е формирана 1998 г. Почетоците се во продавница од 18м2, a динамиката на растот на компанијата е задоволителна, така да денес располагаме со повеќе од 300 м2 продажен центар во строгиот центар на градот Штип, и повеќе од 2000 м2 магацински простор за големопродажба. Поседуваме два продажни салони во строгиот центар на Штип, еден за бебешка опрема од 180 м2,како и за детски играчки од 160 м2.

За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години, повелете во Андреј Компани!
повеќе
15%заштеда
Цена со ДДВ:118 ден.100 ден.

Перниче

14%заштеда
Цена со ДДВ:2.341 ден.2.000 ден.

Душек остров 199х176 см

14%заштеда
Цена со ДДВ:612 ден.525 ден.

Базен 152х25 см

14%заштеда
Цена со ДДВ:1.018 ден.875 ден.

Базен спајдер мен 152х30 см

13%заштеда
Цена со ДДВ:1.306 ден.1.125 ден.

Душек за вода 119 см

13%заштеда
Цена со ДДВ:2.753 ден.2.375 ден.

Круг душек 188см

13%заштеда
Цена со ДДВ:624 ден.540 ден.

Чамец 155х93х30 см

13%заштеда
Цена со ДДВ:1.524 ден.1.320 ден.

Шатор 112х112х90 см

13%заштеда
Цена со ДДВ:4.847 ден.4.200 ден.

Базен 244х66 см

12%заштеда
Цена со ДДВ:941 ден.820 ден.

Базен 183х38 см

12%заштеда
Цена со ДДВ:941 ден.820 ден.

Чамец 188х98х30 см

12%заштеда
Цена со ДДВ:1.377 ден.1.200 ден.

Вреќа 215 х 75 см

12%заштеда
Цена со ДДВ:3.290 ден.2.875 ден.

Базен Bestway 54158

12%заштеда
Цена со ДДВ:2.106 ден.1.850 ден.

Базен 262х157х46 см

9%заштеда
Цена со ДДВ:1.100 ден.1.000 ден.

Гумена фотелја Bestway

3%заштеда
Цена со ДДВ:5.070 ден.4.875 ден.

Базен Bestway 57270


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи