Андотех


  • Адреса: Методија Шаторов Шарло (Руди Чајевац) 12-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: Стар Аеродром

  • Телефон 2: 071 250173
  • Факс: 02 3176701
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Андотех обезбедува уникатен и револуционерен сервис во одржување на имотот, нудејќи сеопфатно превентивно одржување, програма за зачувување и подобрување на вредноста, животот и убавината на Вашиот имот. Андотех е основана да ги задоволи потребите на зафатените сопственици денес и да ги обезбеди нашите клиенти со скапоцен подарок на дополнително време. Екстра време кое може да го поминат на нешта повеќе пријатни и важни за Вас.

Нашата цел е да Ви овозможиме удобност и мир на умот знаејќи дека Вашиот дом е добро згрижен од страна на професионалци исклучиво посветени на одржување на домот и Вашиот имот. Андотех ќе се грижи за Вашиот дом, така да не мора да … ние сме сигурни дека имате подобри нешта за правење.

Се на едно место за Вашиот дом.
Ние постоиме за Вас.

Реновирање и реорганизација на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домување.

Техничко Одржување и МАЛИ КУЌНИ ПОПРАВКИ: електрика, водовод, греење и климатизација, домашни апарати и др.Монтажа на кујнски и купатилски елементри како и на мебел.

Молерофарбарски, изолаторски, ѕидарски, гипсарски и лимарски услуги.Професионално лепиме плочки, изработуваме кошилици, вршиме промена на врати и прозорци.

Хигиеничарски услуги, перење тврди подови, машинско перење на теписи и теписони, перење на секаков вид на завеси, чистење на достапни и недостапни површини, кровови и др.

Нашиот успех е изграден врз посветеноста на нашите вработени кон совршеност во службата и со развој на доверливо партнерство со нашите клиенти.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи