Американско катче-Струга

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Владо Малески б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Локација: ОУ " Браќа Миладиновци" - стар објект

 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
  Саб од 11:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Алгоритмик еду


 • Адреса: Илинденска 1/2Б
 • Место: Кавадарци

Училиште за програмирање за деца од 6 до 17 години

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710929073_93.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Тутор


 • Адреса: Адем Демачи бр.17 5/6
 • Место: Скопје

Тутори и ментори, Професионални обуки, Квалитетна едукација

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1717076988_61.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 130 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 35 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи