Аменти


  • Адреса: 7-ми Септември б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7927 км
  • Локација: наспроти плоштадот до библиотеката феткин

  • Телефон 2: 075 850480
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:30 до 20:30
    Сре , Саб од 09:30 до 15:00
  • Пауза: Пон , Вто , Чет - Пет од 13:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Македонија ќе добие соларен парк, кој ќе биде еден од најголемите во Европа со капацитет за производство на електрична енергија од ...
сите 49 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Нашиот пристап не е кои се проблемите, туку, кои се успешните приказни, кои се факторите и кои се најдобрите практики за успех, за ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи