Аменти


  • Адреса: 7-ми Септември б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: наспроти плоштадот до библиотеката феткин

  • Телефон 2: 075 850480
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:30 до 20:30
    Сре , Саб од 09:30 до 15:00
  • Пауза: Пон , Вто , Чет - Пет од 13:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 2 минути Гувернерката на Народната банка имаше средба со шефицата на Мисијата на ММФ, во рамки на Годишните средби на ММФ и Светската банка Со ...
сите 90 | | | веќе видена

Хотелиерите од Охрид и Струга ќе ги зголемат цените на аранжманите, по најавите од преработувачите дека нивните производи до крајот на годинава ќе поскапат и ...
сите 7 | | | веќе видена

Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
сите 35 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи