АМД Возила Струга


  • Адреса: Пролетерски Бригади 68
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: спроти училиштето Нико Нестор

  • Телефон 2: 071 355299
  • Факс: 046 781199
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700482918_62.jpg?t=true&w=300&h=300


Вршиме активности и услуги кои се однесуваат на возилата, нивното одобрување, проверка и документација. Нашето долгогодишно искуство придонесе во развој на нашата стручност и професионализам.

Услуги:
- Технички
- Регистрација
- Документација
- Сервис
- АТЕСТ на возила
- Осигурување
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи