АМ Церт

ПаркингWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9442 км
  • Локација: Стаклара

  • Телефон 2: 071 397573
  • Факс: 02 3103265
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695123343_44.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

АМ ЦЕРТ, дел од Групацијата Аутомакедонија поседува три Станици за технички преглед и регистрација на моторни возила во кои можете да ги добиете следните услуги:
- Редовен и вонреден технички преглед на моторни возила, земјоделски и работни машини
- Меѓународни возачки дозволи и потврди за управување на туѓо моторно возило во странство ( полномошно )
- Шалтер на МВР во трите Станици на АМ ЦЕРТ
- Осигурителен брокер за посредување при купување на полиси за сите видови на осигурување
- Хомологација, атеси, ЦЕМТ прегледи, ADR прегледи
- Аутомакедонија Помош на пат – со секој направен технички преглед и купена полиса за автоодговорност, бесплатно ја добивате услугата Аутомакедонија Помош на пат, која зависно од избраниот пакет вклучува:
Помош на пат, превоз на возило, користење на заменско возило, достава на гориво, организирано сместување за возачот и патниците, организирање на алтернативен превоз за возачот и патниците, користење на апликацијата Drive Angel.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи