Alumil-Shkup

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Boris Trajkovski 74-a (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7430 км

  • Telefon 2: 02 2400130
  • Faksi: 02 2466200
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1474633129_8.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Alumil-Shkup është pjesë e grupacionit ALUMIL - grupacioni më i madh në Evropën Juglindore për prodhimin e sistemeve të aluminit me cilësi të lartë, performancë të lartë dhe të certifikuara nga institutet ndërkombëtare të akreditimit IFT Rosenheim (Germany), A.A.M.A (USA), Instituto Jordano (Italy).

Produktet që ofrojmë:

• Zgjedhje e madhe e sistemeve prej alumini nga marka ALUMIL, term izolues dhe jo izolues (të ftohtë), që ofrojnë funksionalitet të shkëlqyer, estetikë të lartë, nivel të lartë sigurie, me nivel të lartë ose optimal të term izolimit, të cilat janë të ndarë në disa kategori:

-SUPREME
https://www.alumil.com/international/specifiers/products/windoës-doors?s=&c=&f=supreme
-SMARTIA
https://www.alumil.com/international/specifiers/products/windoës-doors?s=&c=&f=smartia
-COMFORD
https://www.alumil.com/international/specifiers/products/windoës-doors?s=&c=&f=comfort

• Sistemet e aluminit që ne ofrojmë sipas funksionalitetit mund të jenë:
• Sisteme për hapje dhe rrëshqitëse
• Sisteme për dyer
• Sisteme harmonikë
• Sisteme fasadash
• klasike,
• gjysmë strukturore,
• strukturore,
• performancë e elementeve
• Sistem për roletna (para-dritaresh ose mbi-dritaresh)
• Sistem për gardhe
• Pergole
• Panele të përbërë prej alumini - J-Bond
• Tabela polikarbonati (EuroCarb dhe PolyBat) me mbrojtje speciale UV
• Tabela polikarbonati të mbushura (PolyComb)
• Mekanizma për dritare dhe dyer alumini
• Distributor ekskluziv për Maqedoninë për sistemet PVC të markës më të famshme gjermane SALAMANDER:
•Salamander - bluEvolution: 73
•Salamander - bluEvolution: 82
•Salamander - evolutionDrive HST (Lift & Slide)
•Salamander - evolutionDrive SF
• Programi i plotë i aksesorëve
• Çelik cilësor me trashësi reale dhe formë origjinale
• Një repertor i gjerë ngjyrash dhe fletësh nga koloriti i Salamanderit

Të gjitha profilet e aluminit të prodhuara nga ALUMIL janë me mbrojtje të shkëlqyeshme sipërfaqësore të fituara nga ngjyrosja elektrostatike ose eloksim. Lyerja elektrostatike ofron mundësinë e një zgjidhje të madhe të ngjyrave sipas kartës RAL (mbi 160 kode ngjyrash), dhe cilësia e pikturës është konfirmuar me certifikata QALICOAT, GSB, QUALIMARINE (seaside class). Eloksazha është një cilësi e lartë e certifikuar me certifikatën QUALIANOD, pavarësisht nga nuancat standarde që ofrojnë mundësinë e zgjedhjes së 24 nuanca të veçanta.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj