Алпи-Олимилк


 • Адреса: Маршал Тито Б.Б. С.Тркање
 • Место: Кочани


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Јого меркур


  • Адреса: Македонска Војска 20/10 (Црвена Армија)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

  Основна цел на компанијата е создавање на квалитетни осоговски млечни производи кои го содржат традиционалниот вкус, а сепак произведени со најсовремената технологија.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/68d787af7555933b221e117042cc15bc.jpg?t=true&w=300&h=300

  Фиш Скопје


  • Адреса: Владимир Комаров 16-3/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  Фиш Скопје е единствената компанија која се потпира не само на илјадници години искуство и докажани рецепти во производството и на млечни производи, туку исто така да ги комбинира со истражување и најнови технологии.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581068395_45.png?t=true&w=300&h=300

  Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
  сите 115 | | | веќе видена

  Проектот за интегриран информациски систем за управување со финансиите, којшто ќе овозможи интегрирано следење на приходите и расходите од нивното планирање до ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи