Алфи Техноцентар


 • Адреса: ул.7 бр.16, нас.Карпош
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7434 км

 • Телефон 2: 031 420758
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


50%заштеда
Цена со ДДВ:399 ден.199 ден.

Fabbygo Inox ѓезве 700ml

39%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.600 ден.

Fabbygo Inox Тава

35%заштеда
30%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.690 ден.

Fabbygo inox сад 12хØ24cm 0.5mm

23%заштеда
Цена со ДДВ:5.490 ден.4.200 ден.

Fabbygo бојлер 80 литри

21%заштеда
Цена со ДДВ:6.990 ден.5.490 ден.

Столица од бамбус

20%заштеда
20%заштеда
Цена со ДДВ:4.990 ден.3.990 ден.

Fаbbygo Алуминиумска скала

18%заштеда
Цена со ДДВ:3.700 ден.2.999 ден.

Гарден сет - маса и 2 столици

18%заштеда
Цена со ДДВ:489 ден.399 ден.

Полнач со кабел 2.1А

17%заштеда
Цена со ДДВ:7.190 ден.5.900 ден.

Велосипед Viper Super Classic 2 26' ...

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.699 ден.1.399 ден.

Прскалка за Разладување 15m

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.199 ден.990 ден.

Прскалка за Разладување 7.5m

17%заштеда
Цена со ДДВ:14.990 ден.12.390 ден.

Сет Sofa (кафено-бел)

17%заштеда
Цена со ДДВ:14.990 ден.12.390 ден.

Сет Sofa (црно-бел)

17%заштеда
Цена со ДДВ:2.399 ден.1.990 ден.

Прскалка за Разладување 30m


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

Металтерм


 • Адреса: Фјодор Достоевски 72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:30 до 12:30

Фирмата Металтерм ДОО е основана 1999 година. Основната дејност е увоз и трговија во 5 основни области: опрема за греење, опрема за водовод, индустриски инсталации, нерѓосувачки челици – прохром, ISOVER минерална волна.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300

Бане Аир - Сервис термо кинг


 • Адреса: Востаничка 21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Бане Аир - Сревис термо кинг се занимава со производство на воздушни завеси познати под бренд-името Bane Air, електрични калорифери-тајфуни, грејачи за вентилација и клмитизација, сервисирање и продажба на сите видови клима-уреди и изведба на електрично подно греење и системи за заштита од снег и мраз.....

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576226075_94.png?t=true&w=300&h=300
Работиме 6 дена во неделата

Јоле


 • Адреса: Железничка 16-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Електро сервис за премотување и репарација на: елeктро мотори, трансформатори, генератори, електричен алат и апарати за заварување.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574928160_55.png?t=true&w=300&h=300
Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Енергија продажен салон 2


 • Адреса: ул.2 бр.51
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Енергија е овластен дистрибутер и сервисер на реномираните светски производители на HVAC опрема TOSHIBA-Јапонија и CARRIER-САД.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300
Мапа

Силк Роуд Банка АД Скопје на ден 03.04.2020 година на веб страната објави јавна понуда за промена на договорните услови за кредитните производи за население, ...
сите 72 | | | веќе видена

Врз основа на Уредбата со законска сила за изменување и дополнување на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на ...
сите 35 | | | веќе видена

Организацијата на земји-извознички на нафта (ОПЕК) е група независни произведувачи работат на договор за досега невидено намалување на производството, а кон ...
сите 80 | | | веќе видена

Најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд од странските ликвидносни инјекции, кои се очекува најверојатно да стигнат во текот на месецов, ...
сите 139 | | | веќе видена

За најмалку 70% ќе се намалат ратите за кредитите од финансиските и лизинг друштва во следните три месеци за граѓаните, за кои нема да смеат да се пресметуваат ...
сите 80 | | | веќе видена

Автомобилите во Европската Унија емитуваат околу 12 проценти од вкупната емисија на јаглерод диоксид. Од 2009 година ЕУ регулативата поставува задолжителни ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи