Цетус ЛЕД

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 мез.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9436 км
  • Локација: Порта Влае

  • Телефон 2: 078 317118
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636019102_9.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Цетус Лед е компанија која што се занимава со производство и трговија на надворешно, внатрешно и индустриско осветлување базирано на најновата ЛЕД технологија како и продажба на високо квалитетни топло поцинкувани столбови

Цетус Лед е овластен дистрибутер на глобалниот лидер во ЛЕД осветлување LITPA.

Цетус лед светилките се изработени од најквалитетните компоненти на Osram OS, па затоа можеме да кажеме дека кога станува збор за квалитет, ние го нудиме најдоброто. Нашата цел е да понудиме комплетна програма на надворешни и внетрешни ЛЕД производи со одлични перформанси на осветлување, голема енергетска ефикасност и мултифункционалност.

Столбовите за осветлување на Цетус ЛЕД се галванизирани според EN ISO 1461, ASTM A 153 ASTM A 123 и други меѓународни стандарди погодни за сите видови осветлување. Без разлика дали станува збор за осветлување на стадион, парк или градина, кај нас можете да го најдете посакуваниот столб со карактеристики што ги исполнуваат вашите високи барања. Во нашата палета имаме и столбови за осветлување на отворени простори, улици, автопатишта, складишта и аеродроми. Нашите производи се исто така погодни за осветлување на стадиони и паркинзи.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

PUNTO

Цена со ДДВ:Побарај цена

Еослед

Цена со ДДВ:Побарај цена

Шоп лед


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи